Новий Hyundai i10 вже з'явився в мережі компанії ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб'ютора автомобілів ТМ HYUNDAI в нашій країні. Вартість автомобіля починається від 155 000 грн. за базову комплектацію Access 1.0 Kappa MPi з МКПП. Комплектація Premium з тим же мотором, але автоматичною трансмісією обійдеться в 174 200 грн., А топова версія Elite c двигуном 1.25 Kappa MPi АТ коштуватиме 194 700 грн.

Нове покоління i10 є справжнім європейським автомобілем: він був розроблений і спроектований з нуля в Дослідницькому центрі дизайну і технологій в Рюссельсхаймі (Німеччина). Hyundai i10 New пропонує європейським споживачам саму останню інтерпретацію філософії дизайну компанії і може похизуватися своїми основними перевагами.

З практичної точки зору розміри нового Hyundai i10 були збільшені. Маючи довжину в 3665 мм, нове покоління i10 на 80 мм став довшим за свого попередника, і на даний момент є одним з найдовших авто в своєму сегменті. Крім того, нова модель стала найширшою в своєму класі - 1660 мм (+ 65 мм). Дах автомобіля була опущена на 40 мм, що значно підвищило аеродинаміку авто. Все це доповнюється гладкими контурами кузова, які підкреслені гострими лініями на кузові.


Нове покоління i10 є одним з найбільш практичних і просторих у своєму класі. Інноваційне оснащення інтер'єру дозволило збільшити об'єм багажного відділення до 252 л, що на 27 л більше, ніж у попередника. Якщо скласти обидва задні сидіння, то об'єм багажника можна збільшити до 1046 л. Пасажири на передніх сидіннях тепер зможуть відчувати себе більш комфортно, адже в салоні з'явилося на 40 мм більше місця для ніг і стало на 16 мм ширше на рівні плечей. Автомобіль має передній привід, і споживачам буде запропонований на вибір один з двох бензинових двигунів Kappa MPi об'ємом в 1.0 л (66 к.с.) і 1.25 л (87 к.с.) з с 5-ст. механічною або 4-ст. автоматичною трансмісіями.